OrganizacyjnieKochani, troszkę mnie tutaj nie było. Zamilkłam na jakiś czas...
Nie, nie zrezygnowałam z prowadzenia bloga. Przytrafiła się mała "awaria" zdrowotna, powoli wracam do siebie. Uzbierało sporo zaległości i w czytaniu, i w pisaniu. O Waszych stronach nie wspominając... Muszę pomalutku wrócić na właściwe tory, mam nadzieje, że jeszcze o mnie nie zapomnieliście:)

Niestety nie miałam okazji napisać, że mnie nie będzie, bo wiele spraw wydarzyło się bardzo szybko, dlatego nagle zamilkłam. Na blogu pustki. Wiatr hula, kurz obrasta. Mam w planach kilka recenzji. Postaram się nadrobić wszystkie zaległości.  

Wiele u mnie zmian, ale mam nadzieje, że teraz już wszystko będzie dobrze i nic złego się nie przytrafi. Biorę się za czytanie, pisanie i odwiedzanie Was:) 
Dodatkowo zaczynają pojawiać się pierwsze recenzje uczniów, których miałam okazję odwiedzić w gimnazjum. Dla tych, którzy nie mieli okazji przeczytać, Tutaj link do postu. 

 

9 komentarzy :

 1. Gorsze momenty i różne kryzysy każdego dopadają. Najważniejsze, że wróciłaś! :) Mam nadzieję, że przez ten czas uzbierało Ci się dużo zapału do czytania i pisania ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Słońce, wracaj i dbaj o siebie! Mam nadzieję, że szybciutko wrócisz do siebie <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana, najważniejsze jest zdrowie, a wierni czytelnicy poczekają! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Spokojnie nic się nie dzieje. Czekamy. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mocno trzymałam kciuki, mam nadzieję, że wszystko będzie już dobrze:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdrowie najważniejsze! Trzymam kciuki!
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Menagerko moja, zdrowiej! Bez Ciebie nie podbiję świata!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dużo zdrówka i pozytywnej energii!!! Trzymaj się ciepło!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Niekończące się Marzenia - kobiety o literaturze . Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka