12.12.2012 - magiczna data??


Moje drogie, czy pomyślałyście sobie marzenie o godzinie 12.12 ?? Drugiej takiej daty chyba niestety nie doczekamy, więc dla nas jakby nie było może być historycznym wydarzeniem...
Nie żebym była jakaś zabobonna bądź uprawiała czary, chociaż kusiło kusiło nie jeden raz udanie się do wróżki, jednak po długim namyśle rezygnowałam, chyba nie mam w sobie na tyle odwagi by usłyszeć co mnie czeka, a jeżeli coś złego? Chyba lepiej żyć w nieświadomości, co innego pomarzyć i  bardzo, bardzo mocno wierzyć,że kiedyś się spełnią.
Dlatego mnie dzisiejsza data zmotywowała do pomyślenia nad jednym moim maleńkim marzeniem, które bardzo chciałabym aby się spełniło, być może jest ono banalne, sama jednak wierzę w ziszczenie.
Komentarze

 1. Aguś przyszła przesyłka od ciebie właśnie, dziękuję Ci bardzo, a z papeterią wiem, że jest ciężko, bo sama szukałam ostatnio napiszę później Ci maila, bo teraz nie mam czasu aż tyle, pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciesze się,że doszła. postaram jak najprędzej posłać całą resztę ale to już w wielkiej paczce będzie hihih.

   Usuń
  2. Aguś, dalej nie napisałam... ech, wczoraj klawiatura zaczęła mi szwankować a ta nowa też jutro wraca do sklepu, bo po o wyskakuje l i nie wiem co to za czary... muszę kasować co chwilę i już mnie trafia normalnie!!! Jak pisałam notkę na blogu, o mało nie wyszłam z siebie!!!

   Usuń
  3. O matko! moja Anulka jest zezłoszczona, no to wyobrażam sobie jak ta francowata klawiatura musiała psocić,że Ciebie wyprowadziła z równowagi. Nie martw się poczekam na maila, spokojnie kochana.

   Usuń
  4. och, daj spokój, wczoraj calutki dzień latałam jak kot z pęcherzem... jeszcze na urodzinach chrześnicy byłam... dzisiaj tez jest nie lepiej, na piętnaście minut tylko zajrzałam, by wypróbować nowa klawiaturę, działa!!!

   Usuń
  5. Aneczko odzyskałam Adelcię pośle Ci ją, kurcze ale się rozczarowałam. Jej czemu człowiek czasem tak szybko i brutalnie musi być sprowadzony na ziemię..???

   Usuń
 2. co się stało??? napisz mi e-mail, jak chcesz pogadać

  OdpowiedzUsuń
 3. Agnieszko, jak tam u Ciebie, Skarbie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś leci Aniu..przygotowania do Świąt zajmują czas oraz myśli, chociaż na chwilę.

   Usuń
  2. A u mnie też jakoś... a mogłoby być super, czego i Tobie i sobie życzę, dzisiaj moja Gosia ma urodziny, więc muszę wykrzesać choć odrobinkę energii !!!

   Usuń
 4. Aguś, jak si8ę cieszę, że ten pejzaż dzisiaj przyszedł, akurat dla Gosi na urodziny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspaniały prezent!! Cieszę się waszym szczęściem kochane!

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Stosik na wrzesień :)

Błękit Szafiru

Podwodne miasto. Skrzynia piratów