Kilka słów na temat konkursu :))

Kochani konkurs urodzinkowy trwa, ja zaś czekam na każde zgłoszenie i z radością czytam Wasze teksty:) Dostałam kilka pomocniczych porad i postanowiłam się was zapytać o kilka rzeczyW końcu zasady mają być takie aby ułatwić, a nie utrudnić:)

Pierwsza sprawa to nagrody, myślałam aby po kolei od pierwszego miejsca wygrani wybrali sobie książki z puli, wiadomo nie znam Waszych upodobań i mogłabym przydzielić książki, które nie będą was cieszyły. 
Druga rzecz to chęć publikowania tekstów, może się zdarzyć,że ktoś z Was opisze wspomnienie, które nie chcielibyście aby "fruwało" po sieci, ja to rozumiem, dlatego jeżeli macie takie życzenie by było tylko do mojego wglądu napiszcie w mailu, przy ewentualnej wygranej napiszę tylko nick oraz dlaczego to właśnie wywarło na mnie wrażenie:). 
Bardzo proszę napiszcie co o tych dwóch sprawach myślicie, mam nadzieje,że uzgodnimy tak aby każdy był zadowolony:)

 Teraz chciałam zaktualizować, a raczej dopisać nagrody:) Dodam coś od siebie:) Tak więc do puli doszły następujące książeczki ;1." Przekleństwo Rasy " -  Rafał Górniak 
2." Martwy Punkt" - Louise Penny 
3. " Przędza" - Albin 
4. "Podróż poślubna" - Izabela Sowa 
5. "Ścianka działowa" - Izabela Sowa
6. " Zasada trzech. Klub siostrzyczek" - Megan McDonald
7. " Prawo serii. Klub siostrzyczek" -  Megan McDonald 

Aha mogę zdradzić już teraz... 1 miejsce otrzyma 6 książek , drugie miejsce 5 książek,  zaś  trzecie miejsce 4 książki  :)))))

Kochani wszystko jest już mam nadzieje jasne, myślę,że każdy z was będzie mógł sobie wybrać coś ciekawego:)

Jeszcze raz zapraszam do brania udziału!

6 komentarzy :

 1. Właśnie... Ja troszkę w tym wspomnieniu się "obnażyłam" :) Nie brałam pod uwagę możliwości wygranej, ale jeśli tak się zdarzy, proszę Cię o utajnienie :) Pozdrawiam serdecznie.
  PS. Nagrody są wspaniałe!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O i dziękuję za taka informacje, teraz wszystko jasne:))

   Usuń
 2. Ja mam dokładnie takie samo zdanie jak Lustro Rzeczywistości. Choć chciałabym się dowiedzieć co Cię w danej historii urzekło. Czy to w mojej (czysto teoretycznie) czy kogokolwiek innego ;) Życzę dużo słońca!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z pewnością napiszę co, chodzi mi od moje odczucia kiedy czytałam dany tekst:)

   Usuń
 3. Rozpieszczasz potencjalnych zwycięzców :) Takie nagrody, że ho ho!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zszokowana ilością nagród:) Aguś szalejesz!!!!! :):)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Niekończące się Marzenia - kobiety o literaturze . Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka