Nadchodząca premieraPatricia Briggs
PIĘTNO RZEKI
Premiera 20.02.2015

 Już niebawem nakładem wydawnictwa Fabryka Słów ukaże się pierwsza część serii z Mercedes Thompson Wiele razy powtarzałam, że nowe serie sobie odpuszczam, ale... w tej coś mnie zainteresowało i szczerze mówiąc z ogromną chęcią bym przeczytała:)Słów kilka ze strony wydawcy:


Seria przygód Mercedes Thompson łączy kryminał, romans, thriller i oczywiście fantasy.
Piękna, wytatuowana zmiennokształtna półindianka, mechanik samochodowa o imieniu Mercedes. Niespotykane połączenie tworzy bardzo oryginalną i wyrazistą postać. Silna, niezależna i spełniona… czego chcieć więcej.

Kolejny tom serii z Mercy Thompson to ciąg dalszy przygód niesamowitej dziewczyny.
Wesele nie poszło zgodnie z planem, niemniej dziesięciodniowy miesiąc miodowy nad brzegiem rzeki powinien to zrekompensować. Czy na pewno… ?

Niespokojne fale rzeki Koulmbii przyniosą kolejne niespodzianki, a zapowiadająca się błogo i namiętnie romantyczna podróż poślubna zostanie nagle przerwana.
Zło mieszka w dorzeczu rzeki Kolumbii – tylko jeden człowiek może mu stawić czoła. Mercy i jej towarzysz Wilkołak alfa będą potrzebować jego pomocy, jeśli chcą przeżyć... 


Nie wiem jak Was, ale mnie zaciekawiło połączenie kryminału, romansu thrillera i FANTASY ;))) Mam nadzieje, że książka będzie początkiem czegoś naprawdę bardzo ciekawego:)


Komentarze

  1. Tyle gatunków w jednej książce? :) z ciekawości przyjrzę się tej pozycji, bo wydaje mi się, że dużo tego wszystkiego jak na jedną fabułę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. To połączenie to raczej zbyt dużo jak na moje upodobania ;) Chętnie poszukam sobie jakiejś innej książki dziejącej się w Kolumbii, ale tę sobie odpuszczę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Przeczytałabym. ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Stosik na wrzesień :)

Błękit Szafiru

Podwodne miasto. Skrzynia piratów