Zapowiedzi ...

Kochani pierwszy raz tworzę post z zapowiedziami, więc jeżeli coś będzie niedopracowane wybaczcie, jak będzie chcieli podzielcie się wskazówkami, jestem otwarta na uwagi, oby nie były złośliwe;)

W  wydawnictwie Replika  18-go lutego ukażą się następujące książki; 

 Kota lubi szanuje -
 Hanka, świeżo upieczona absolwentka dwóch fakultetów, wierzy, że świat stoi przed nią otworem. Gdy więc w spadku otrzymuje mieszkanie, decyduje się chwycić byka za rogi i, w poszukiwaniu szczęścia, przeprowadza się do Warszawy. Szybko okazuje się, że życie w stolicy to nie bajka. Kasa się kończy, a perspektyw na znalezienie pracy brak. I jeszcze ta hałaśliwa agencja towarzyska za ścianą… Czy w stolicy Hanka znajdzie szczęście i miłość?


Jacek Ketchum  Czas Zamykania 
To historie zrodzone przez mistrza grozy, którego sam Stephen King określił mianem prawdopodobnie najstraszniejszego faceta w Ameryce.
Światy, jakie kreuje Jack Ketchum pełne są mroku i tajemnicy. Bijący od nich realizm potęguje wrażenie niesamowitości i wywołuje strach. Strach, przed którym na próżno szukać drogi ucieczki.
To dziewiętnaście przerażających opowiadań, które doprowadzą Was na skraj mrocznej przepaści, która kryć może dosłownie wszystko.Róża Lewanowicz  Porwana -
Justyna i Łukasz Meyer wiodą z pozoru spokojne życie warszawskich mieszczuchów. On jest funkcjonariuszem Centralnego Biura Śledczego, ona pracownicą jednej z wielu stołecznych korporacji. Problemy w pracy, bezowocne starania o dziecko i wszelkie inne przyziemne sprawy przestają mieć dla nich jakiekolwiek znaczenie w dniu, w którym na oczach zdezorientowanego męża i połowy osiedla ktoś porywa żonę i odjeżdża z nią w nieznanym kierunku...Jestem ciekawa czy wśród tych trzech tytułów znaleźliście coś dla siebie? Mnie osobiście najbardziej zaintrygowała ostatnia pozycja, lubię takie mroczne, niebezpieczne historie i to będzie mój numer jeden do przeczytania z tej właśnie trójeczki:)13 komentarzy :

 1. Odpowiedzi
  1. O proszę, a ja się jakoś jej obawiam,czy nie będzie zbyt straszna:)

   Usuń
 2. Booooosz, siostra ja pazerna jestem. Wszystko bym chciała :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie zdecydowanie nr 2! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniuu, odważna jesteś, ja się jakoś obawiam tego co się kryje wewnątrz:)

   Usuń
 4. Jacek Ketchum? :-D Na "Czas Zamykania" jestem mocno nakręcony, uwielbiam Ketchuma!

  OdpowiedzUsuń
 5. Raczej nic dla mnie.. ;/
  Zwykle nie czytam obyczajówek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie jedynka i trójka, bo o Ketchumie czytałam, że przeraża, więc chwilowo nie dla mnie;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czas zamykania i Porwana te dwie chętnie bym przeczytała ;p
  O pierwszej czytałam gdzieś recenzję i powiem Ci, że świetna!

  OdpowiedzUsuń

 8. Na blogu zrobiło się tak wiosennie ostatnio :) Nie pochwaliłem jeszcze zmiany wyglądu, bardzo korzystnej ;)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Niekończące się Marzenia - kobiety o literaturze . Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka