KONKURS :) (:Dawno nie było u mnie konkursików, nic się ciekawego nie działo. Postanowiłam więc by wraz z przyjściem astronomicznego lata ( bo w pogodzie to raczej dalej siedzimy między wiosną i nie wiem w czym jeszcze) rozdać Wam dwie książki.  Mam nadzieje, że zainteresują was oba tytuły. Pierwsza to "Portret zabójcy" mojej ulubionej autorki Heather Graham. Uwierzcie, książka jest naprawdę ciekawa. Druga zaś, autorstwa znanej chyba każdemu polskiej autorki Joanny Jodełki "Ars Dragonia", Tytuł dość nietypowy,treść również zaskakująca, myślę, że fani autorki powinni czuć się usatysfakcjonowani. 

Tyle jeżeli chodzi o nagrody, mam nadzieję, że chętnych nie zabraknie. Teraz przyszła pora by zastanowić się w jaki sposób będzie można zdobyć książki. 
Po długich namysłach oraz podpowiedzi z Fanpage, postawiłam na ... 

 "Uchwyć chwilę... - nie musisz biegać z aparatem, wystarczy telefon, albo rysunek." Forma dowolna.

Oczywiście nie może zabraknąć regulaminu ;D oto i on : 


Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga "Niekończące się marzenia - kobiety o literaturze".
2. Konkurs trwa od 22.062015 r. do 15.07.2015 r. (do godziny 23.59).
3. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu do dziesięciu dni roboczych od zakończenia konkursu.
4. Zwycięzca jest zobowiązany wysłać maila z danymi adresowymi na adres agaaa006@wp.pl w ciągu trzech dni od momentu ogłoszenia wyników. Po tym terminie nastąpi wybór nowego zwycięzcy.
5.Nagrody pochodzą z mojej prywatnej biblioteczki. 
6. Aby wziąć udział w konkursie należy pod tym postem pozostawić komentarz, który będzie zawierał Wasz adres mailowy. prace należy wysłać na maila agaaa006@wp.pl
7. Zadanie: "Uchwyć chwilę..."
8. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
9. Do zdobycia są książki, których fundatorem jest autorka bloga,  a wartość nagrody jest równoznaczna z kwotą znajdującą się na jej okładce.
10. Zwycięzcą konkursu zostanie jedna osoba, której praca przypadnie do gustu autorce bloga "Niekończące się marzenia - kobiety o literaturze".
11. Prawo do składania reklamacji w zakresie niezgodności przeprowadzenia konkursu z Regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu trzech dni od daty wyłonienia jego laureatów. Należy je zgłaszać w formie e-maila na adres: agaaa006@wp.pl


To by było na tyle jeżeli chodzi o "formalności" :) oczywiście będzie mi niezmiernie miło gdy przybędą nowi "lubisie" na fanpage bloga oraz obserwatorzy.  Życzę powodzenia i czekam na wasze zgłoszenia! :)


6 komentarzy :

 1. Jak nie zapomnę i jak coś wymyślę, to się zgłoszę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam te książki, więc życzę szczęścia innym :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Biorę udział :)
  woojteek@onet.eu

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się! :)
  ivette.corelli@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Biorę udział
  sylwka.sk91@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdążyłam w ostatniej chwili :)
  Zgłaszam się z miłą chęcią
  E-mail: zosiasamosia.k@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Niekończące się Marzenia - kobiety o literaturze . Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka