Zbiorek zdjątkowy :)

Tak sobie od kilku dni spacerowałam, robiłam zdjęcia bo robić  lubię, chociaż nie bardzo umiem;) 
Na początku muszę, po prostu muszę pokazać wam prosiaczki, a dokładnie jednego ciekawskiego/odważnego, który jako jedyny ze stadka wyłamał się i do mnie podszedł:)) Stałam cykałam zdjątka i mam uwiecznioną całą drogę przejścia łobuza w moją stronę;) Wielka dla mnie szkoda,że to nie moje osobiste dzieciaczki prosiaczki, ale co tam zawsze mogę pojechać i odwiedzić;) 
No sami przyznajcie,że kochany maluszek!! :) podszedł mi do samiuśkich nóg ale oczywiście gdzieś mi zawieruszyło się zdjęcie, cała ja ;).
Teraz będą zdjęcia typu dżem mydło i powidło, mój sobotni spacer oraz dzisiejsze grzybobranie, może niezbyt owocne ale za to ile się świeżego powietrza nawdychałam! :))

   Moje prywatne drzewko, jak się nazywa nie mam pojęcia;)                 Te pięknotki też przy mojej prywatnej posesji sobie rosną;))                                                            REKSIO ;)

                                 Hihhihi znalazłam! :) to był pierwszy, zajączek;)


No i teraz się wydało co robiłam zamiast czytać, to nic,że stosik się nie zmniejsza, ładna pogoda zwyciężyła i po prostu musiałam pobiegać tu i tam;) Chociaż najlepiej było dzisiaj w lesie, straciłam rachubę czasu...;))

8 komentarzy :

 1. Jestem monotonna i się powtarzam, wiem, ale cóż poradzić, jak Ty masz tam tak pięknie! Więc jestem zachwycona i takimi zdjęciami możesz raczyć częściej:)
  A prosiaczki słodkie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja droga bo ja Ciebie tymi zdjęciami tak wabię do siebie!;)

   Usuń
 2. Piękne kolorki, a prosiaczek przeuroczy. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaaaa! Prosiaczek jest przecudny! :D A jakie krajobrazy :D Jadę tam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam:) Tylko weź swoje szczęście pobawi się z moim Reksiem :D

   Usuń

 4. Świetne kolorki wyszły, takie soczyste i żywe.

  Pozdrówka :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia , trzymaj tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Niekończące się Marzenia - kobiety o literaturze . Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka