Organizacyjnie

Kochani dziś tutaj krótko słów kilka ode mnie, jak widzicie zwolniłam z recenzowanie mimo,że stosiki mam zacne i na prawdę powinnam siedzieć i czytać. I zapewne tak by było gdyby nie fakt,że mam teraz troszkę więcej obowiązków, w dodatku się pochorowałam. Na domiar złego samo leżenie byłoby frajdą gdyby nie przeokropny ból ucha, głowę mi roznosi, a w domu tupią nóżki moich bratanków. Niby fajnie, tylko jak się cierpi to nawet nie odczuwa się przyjemności z takiego towarzystwa. No ale dosyć marudzenia. 
Będzie mniej mnie tutaj, ale będę.Mam zamiar iść do pracy, a co za tym idzie mniej czasu na czytanie, dlatego niestety mniej czasu poświęcę dla mojego kochanego bloga, was odwiedzała oczywiście będę, jeżeli z opóźnieniem to wybaczcie,ale na pewno zajrzę do każdego :) 
No myślę,że starczy tych wypocin, życzcie mi powodzenia w pracy, bo mam ogromnego stresa, a dopiero sama papierkowo-urzędowa misja przede mną, czyli coś czego nie znoszę hihih ;)

A teraz coś na temat dzisiejszego święta, wiecie oczekujcie w nocy wizyty z ... zza światów ;))))8 komentarzy :

 1. Kochana, to że Ci życzę zdrowia wiesz. To, że trzymam kciuki z pracę też wiesz :D Ten post organizacyjny nic mi nowego nie powiedział, phi :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę zdrówka i trzymam kciuki za udany start w pracy:)
  A święto, kochana jest jutro:)

  OdpowiedzUsuń

 3. Zdrowiej nam Agnieszko szybko :)

  Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 4. Spróbowałabyś do mnie nie zaglądać! ;-)

  Życzę Ci zdrówka. I żeby w pracy ułożyło Ci się wszystko jak najlepiej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdrówka, zdrówka i powodzenia w pracy!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam nadzieję, że już jesteś zdrowa, ach wiem co to znaczy, bo też będę idę do nowej do pracy do tego muszę emigrować :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Niekończące się Marzenia - kobiety o literaturze . Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka