stycznia 26, 2015

stycznia 26, 2015

Uwaga! Uwaga! Rozwiązanie konkursu :)

 
 
Nadeszła długo ( jak sądzę) oczekiwana chwila ogłoszenia zwycięzcy losowania zimowego! Najpierw chciałam bardzo, ale to bardzo podziękować za tak piękną frekwencje. Do konkursu zgłosiło się aż 43 osoby!!! W związku z czym zostałam zmotywowana do wymyślenia w najbliższej przyszłości kolejnego:) Kto śledzi mój fanpage bloga widział, że losowanie musiało poczekać na powrót mojej "maszyny losującej" I tak oto dzisiaj wyłoniony został zwycięzca. Wszystko zostało utrwalone na zdjęciach. Spośród wszystkich mógł być wybrany tylko jeden los. Aż mi szkoda było i cieszę się, że to nie na mnie spadła ta odpowiedzialność :) Nie przedłużając już pokazuję przebieg losowania i dane szczęśliwca:)))
 

 
 
 
 
Aby formalności stało się zadość niniejszym ogłaszam, że w wyniku losowania poszczęściło się .....  :) :) :)
 
 
                                                    KATY
 
 
Za chwilkę wyślę emaila z wiadomością o wygranej, jak wiadomo zwycięzca ma trzy dni na podanie adresu, jeżeli do tego czasu nie otrzymam wiadomości zwrotnej wyłonię kolejnego szczęśliwca.
 
Jeszcze raz bardzo chciałam podziękować wszystkim biorącym udział, obiecuje następne konkursy:)) KATY gratulacje, już wysyłam do Ciebie wiadomość :)
 
 

8 komentarzy:

Copyright © Niekończące się marzenia , Blogger