Stosik Stosik!! Po raz drugi ;)

Kochani stosikujemy sobie znowu, paczuszki przybywają i to pokaźne, mimo choroby wydawnictwa nie zapomniały o mnie nie zapominały :) Nie dość,że piękne nabytki książkowe to w dodatku coś dla milusińskich, nie całkiem najmłodszych bo i me własne oczęta się zaświeciły na widok zawartości jednej z paczek:) 

A teraz przedstawiam Wam kochani moje zdobycze! :) Zaczynamy od góry czy od dołu?? ;))

1. "Anestezja" Thomas Arnold - Miałam dostać Anastazję przyszła ta książka, na początku zwątpiłam, jednak po przeczytaniu opisu stwierdziłam,że nie ma tego złego bo otrzymałam kryminał, więc tylko się cieszyć :).

2. "Wesele" Paulina Ptasińska" - Coś lżejszego, dla kobietek na rozluźnienie, bo w końcu czasem trzeba przeczytać dla relaksu nie zmuszając się do myślenia;)).


3. "Ruth" Elizabeth Gaskell - Z początku nie miałam zamiaru czytać tej książki, ale po przeczytaniu recenzji Martusi zmieniłam zdanie i oto została mi sprezentowana! <dziękuję!:* > 

4. " Prowincja pełna czarów" Katarzyna Enerlich - mogłam zacząć od dołu jednak bo to jest jedna z ostatnich części o Prowincji:) 

5. "Prowincja pełna smaków" K. Enerlich - no to czwarta część ;)

6. "Prowincja pełna słońca" K. Enerlich - ;)))

7. "Prowincja pełna gwiazd " K. Enerlich - ;))

8. Prowincja pełna marzeń " K. Enerlich - Pierwsza cześć serii Prowincji :)))

9. "Biała królowa" Philippa Gregory -Powieś historyczna, wydaje się być niezwykle interesująca, Anglia za czasów panowania Króla Edwara IV , ciekawa jestem czy fabuła mnie porwie, mam nadzieje,że tak! :)

10. "Córka Twórcy Królów" Philippa Gregory - Ciekawa jestem tejże epoki , stanowisko kobiet na sprawy walk o władzę tronu..

11. "Czarownica" Philippa Gregory - Polowanie na czarownice, i ona przygarnięta właśnie przez jedną z nich, mająca dar.. jaki? Mam zamiar się przekonać..:)


Coś dla tych nieco młodszych, chociaż starsi też mogą bardzo przyjemnie spędzić czas w tym jakże przyjemnym towarzystwie!:)
Tak wyglądają oba stosiki, z tym kolorowym na czele :)

 
Bajeczka oraz gra z Basią, super zabawa, dzięki tej jakże pouczającej grze dzieciaki mogą ćwiczyć pamięć w zapamiętywaniu kolorów, oraz ich odgadywaniu, więcej będzie w recenzji:)
Natomiast bajeczki są niezwykle wesołe, kolorowe, gratka dla maluchów, moje dzieciaki jak je dopadły tak siadły i kazały mi czytać, już teraz natychmiast! :))


 Wyprawa do dżungli wydaje się być ciekawą grą, niestety nie miałam jeszcze okazji przyjrzeć się jej dokładnie bo pamiętacie, choroba i tak dalej... Powiem tak w Agentów sama z wielką chęcią zagram bo mnie bardzo zaciekawiła ta właśnie gra! :) Tak właśnie wyglądają moje kochane maleństwa zajmujące coraz więcej i więcej miejsca;)  Czy znaleźliście coś dla siebie? Albo może czytaliście, (graliście) i podzielicie swoimi opiniami bądź wrażeniami? :)


10 komentarzy :

 1. Pokaźny ten stosik:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aguś, ale czytania przed Tobą!! Do Gregory przymierzam się od dłuższego czasu, a książki pani Kasi leżą schowane w półce i czekają na mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gregory prezentuje się pięknie, jak będziesz mieć wszystkie, to będę Ci zazdrościć;) "Czarownica" to nowość, prawda? Czekam więc na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niezły stosik :D Miłego czytania! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No no! Zaszalałaś tym razem ;) Będę miała od kogo pożyczać Prowincje i Gregory, bo jestem jej ciekawa w innej odsłonie niż tylko dla młodzieży ;)
  Widzę, że Novae u Ciebie też się pomyliło z tą książką. No ale masz racje, mamy kryminała!

  A gry są super, nawet Ci ich zazdroszczę!

  OdpowiedzUsuń

 6. Faktycznie Ago stosik wygląda bardzo interesująco, szczególnie te trzy ostatnie pozycje, czekam na ich recenzje z ogromną niecierpliwością :)

  Pozdrawiam serdecznie, Damian

  OdpowiedzUsuń
 7. Też miałam dostać Anastazję a przyszła Anestazja, ale powiem ci, że już jestem po tej lekturze i nie żałuje owej pomyłki.

  OdpowiedzUsuń
 8. stosiki stosiki, uwielbiam :) nic tak nie poprawia humoru :) u mnie też jest właśnie stosik, zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Niekończące się Marzenia - kobiety o literaturze . Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka