Garść zapowiedzi dla Was mam :)

Skarby moje kochane, dzisiaj wam zaserwuje troszkę zapowiedzi, jakoś się tego uzbierało. Przyznam szczerze, według mojej skromnej oceny to będą same perełki! :) Większość już teraz z chęcią bym przygarnęła na półeczki. 
Nie będę więcej przynudzała, zaczynam przedstawienie "postaci" hihih ot żarcik się mi rzucił ;D 


WYDAWNICTWO REPLIKA

 Sąd ostateczny - Anna Klejzerowicz 
  Emil Żądło, który zrezygnował z pracy w policji na rzecz dziennikarstwa, przeżywa kryzys. Kryzys wieloraki: związany z pracą, z brakiem natchnienia na nowy artykuł, z finansami, z uczuciami, z życiem w ogóle…
Wszystko się zmienia, gdy któregoś razu w nocnym pubie spotyka córkę swojej starej sąsiadki, Dorotę. Młoda kobieta i jej narzeczony tej samej nocy zostają brutalnie zamordowani w niejasnych okolicznościach... 

Przytul mnie - M. Rebizant-Siwiło 

Miłość czeka na każdego

Wydawałoby się, że to historia stara jak świat...
On – niepoprawny romantyk – zupełnie niespodziewanie dziedziczy po dziadku uroczą leśniczówkę i piątkę kotów.
Ona po bolesnych doświadczeniach ucieka przed przeszłością na wieś...

Simon i dęby - M. Fredrikson
Karin i Eryk Larssonowie, bezdzietne małżeństwo, wychowuje pod swoim dachem młodego Simona. Chłopiec nawet nie domyśla się, że „matka” i „ojciec” nie są jego prawdziwymi rodzicami, choć czuje, jak wiele go od nich różni, nie tylko fizycznie. Karin i Eryk za wszelką cenę starają się ukryć przed Simonem jego prawdziwe, żydowskie pochodzenie – zwłaszcza gdy do kraju docierają echa fali antysemityzmu... 

 Premiera książek - 7 maja

Dodatkowo wydawnictwo szykuje kolejne książki Anny Klejzerowicz, mnie najbardziej interesuje "Cień Gejszy" :)

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany dodrukiem książki Jesteś tylko mój, wydawnictwo przygotowało kolejne egzemplarze:) dla przypomnienia, bądź zapoznania...WYDAWNICTWO LITERACKIE
Zagubione niebo - K. Grochola 
 Zagubione niebo to ciepła, mądra i pełna humoru książka dla wszystkich tych, którym wydaje się, że świat się kończy, podczas gdy on się dopiero zaczyna.
 Bohaterki przeżywają pierwsze miłosne uniesienia i rozczarowania, zachwyty nad życiem i bolesne porażki. Wchodzą w długie i krótkie związki, kochają do utraty tchu i cierpią po rozstaniach. Czasem nie potrafią zapomnieć, ale umieją wybaczać. Mimo wszystkich życiowych trudności i chwil zwątpienia z nadzieją i uśmiechem marzą i nie tracą wiary.
Księga stylu Coco Chanel 
ABC stylu według Coco Chanel. O modzie, życiu chwilą, czasie, namiętnościach, sukcesie, pieniądzach i wrogach. Poradnik, jak być piękną i elegancką, a zarazem błyskotliwa biografia słynnej ikony mody.

"KAŻDA DZIEWCZYNA POWINNA MIEĆ DWIE RZECZY: KLASĘ I UROK"
Premiera - 2 lipca
W szpilkach na tropie - Rebcca Jane

 Te dziewczyny są gotowe na wszystko. Zakładają podsłuchy, włamują się do komputerów, wyśledzą każdą zdradę. Oto kulisy powstania słynnej damskiej agencji detektywistycznej. Historia oparta na faktach!

Premiera - 19 czerwca
Wiosna w Różanej Przystani - Debbie Macomber 
 

Pamiętacie Jo Marie, bohaterkę Pensjonatu wśród róż, która po stracie męża przeniosła się  na prowincję i znalazła na niej ukojenie ? W „Wiośnie w Różanej Przystani” poznacie jej dalsze losy, a także historie dwóch innych kobiet.
Premiera - 19 czerwca 

WYDAWNICTWO ZNAK Jeszcze jeden dzień - Mitch Albom
 Kiedy ostatni raz mówiliśmy naszym matkom, że je kochamy?
Tak często traktujemy matczyną miłość jak coś oczywistego, naturalnego, danego na zawsze. Wydaje nam się, że zawsze będzie jeszcze mnóstwo czasu, żeby się za nią odwdzięczyć.
A kiedy nagle okazuje się, że jest już za późno, oddalibyśmy wszystko za jeszcze jeden dzień. Jeszcze jeden dzień, żeby powiedzieć, jak ważna jest dla nas matczyna miłość. Taką szansę otrzymał bohater książki, Chick, który dzięki cudownemu splotowi wydarzeń mógł odbyć tę najważniejszą rozmowę.  Premiera - 22 maja
Zacisze Gosi -Katarzyna Michalak
 Kiedy Kamila zamieszkała w przedwojennej willi z pięknym różanym ogrodem, poczuła, że wreszcie uśmiechnęło się do niej szczęście. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko zaczęło się układać: odnalazła swoje miejsce na ziemi, poznała wspaniałego mężczyznę, a z sąsiadką, Gosią, połączyła ją prawdziwa przyjaźń.
Jednak los jest przewrotny i nad przyjaciółkami z uliczki Leśnych Dzwonków znów zbierają się czarne chmury. Związek Kamili z Łukaszem zostaje wystawiony na poważną próbę. Do Gosi zaś nieoczekiwanie powraca przeszłość. Czy były mąż okaże się godny zaufania? I jaką rolę w jej życiu odegra Jakub, którego mroczną tajemnicę poznaje Kamila?
 Premiera - 22 maja 


Tak oto prezentują się nadchodzące nowości, myślę,że jest w czym wybierać:) Jesteście czymś konkretnym zainteresowani? Oczekujecie dnia premiery? Sama z chęcią bym już przeczytała kilka tytułów, zobaczymy czy okażą się równie ciekawe jak ich opisy:) 

Blogger znowu przestał mnie lubić i  coś nie pozwolił mi poukładać tego wszystkiego jak bym chciała, mam nadzieje,że się jakoś rozczytacie:).

9 komentarzy :

 1. Ja właśnie tworzę post na jutro z zapowiedziami, Replika nam się powtórzy:) Grochola mnie bardzo ciekawi, nowa Michalak też, choć nie czytałam jeszcze pierwszej, więc w sumie to nie wiem, czy powinna;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie sporo ciekawych tytułów się szykuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę kilka tytułów dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Simon i dęby", już sama okładka przyciąga... reszta książek też brzmi ciekawie ;)

  Pozdrawiam, Anath

  OdpowiedzUsuń
 5. "Sąd...", "Simon..." i Grochola to moje typy. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow, nieźle mnie najbardziej interesują książki A. Klejzerowicz.

  OdpowiedzUsuń
 7. Słoneczko, leżak i dobra książka - oj, to będą idealne wakacje :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ,,Sąd..'' , ,,Zacisze Gosi'' oraz ,Jeszcze jeden dzień'' mam już za sobą i serdecznie polecam. Naprawdę ciekawe, wciągające powieści warte uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 9. Replika ma kilka fantastycznych propozycji! :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Niekończące się Marzenia - kobiety o literaturze . Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka